Bernard Buffet

58431. Gazela - nástěnný talíř

popis: Mincovní stříbro s leptem, průměr 20 cm. Signováno Bernard Buffet.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1928 - 1999
Francouzský malíř.

zbývá: 8 dnů, 3 hodin

konec dražby: 28.04.2021 19:35:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč