Bernard Buffet - Clown Jo Jo

Litografie, 31x24 cm. Signováno vlevo dole Bernard Buffet. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát.

o autorovi: 1928 – 1999
Francouzský expresionistický malíř

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 000 Kč.

28348. Clown Jo Jo
Dražba ukončena:13.03.2019 22:19:39
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:15 000 Kč