Bernard Buffet - Na pláži

Barevná litografie 1967, 31x23 cm, signováno vpravo nahoře Bernard Buffet, rám, pasparta, zaskleno.

5380. Na pláži
Dražba ukončena:28.09.2016 20:44:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 300 Kč