Bergr, Vokálek a další - Soubor 5-ti akvarelů

Rozměry od 20x28 do 47x65 cm. Všechny signovány. 3x rám, pasparta, sklo, 1x rám, sklo, 1x rám, pasparta.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Bergr, Vokálek a další
40600. Soubor 5-ti akvarelů
Dražba ukončena:12.02.2020 21:30:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 11.02.2020 1:00:43 6490
600 Kč 29.01.2020 4:12:24 2467