Berger, Piha, Pilařová - Kverková - Soubor 3 prací

Trosky, Berger, 41x82 cm. Signováno. Rám, pasparta, sklo.
Cesta do vsi, Vlastimil Piha, 40x80. Signováno. Rám, sklo.
Rybník u Kunžaku - Libuše Pilařová - Kverková - 38x63 cm. Akvarel, Signováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny. Papír mírně poškozen.

Berger, Piha, Pilařová - Kverková
302939. Soubor 3 prací
Dražba ukončena:30.12.2019 20:05:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 25.12.2019 1:31:29 2467