Trosky, Berger, 41x82 cm. Signováno. Rám, pasparta, sklo.
Cesta do vsi, Vlastimil Piha, 40x80. Signováno. Rám, sklo.
Rybník u Kunžaku - Libuše Pilařová - Kverková - 38x63 cm. Akvarel, Signováno. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rámy mírně poškozeny. Papír mírně poškozen.