Václav Beránek

3945. Dívka s jablky

popis: Litografie, 37x27 cm, signováno vpravo dole Beránek, rám, zaskleno.

1932, Zhoř
Žák PU v Olomouci. Věnuje se volné i užité grafice, ale také malbě. Výtvarně upravoval a ilustroval knihy, navrhoval plakáty.

dražba ukončena: 30.03.2016 19:22:00

vyvolávací cena: 200 Kč

vydraženo za: 400 Kč