Litografie, 37x27 cm, signováno vpravo dole Beránek, rám, zaskleno. 1932, Zhoř Žák PU v Olomouci. Věnuje se volné i užité grafice, ale také malbě. Výtvarně upravoval a ilustroval knihy, navrhoval plakáty.