Beno Boleradszky

61081. Kočky v trávě

popis: Olej na plátně, 60x82 cm. Signováno vpravo nahoře Boleradszky. Rámováno.

o autorovi: 1885

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 86 000 Kč.

dražba ukončena: 01.07.2021 22:15:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 13 000 Kč