Benny Zilbermann - Autoportrét VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 130x116 cm. Signováno vpravo dole B. Zilberman 87. Olištováno.

o autorovi: 1954
Současný izraelský umělec, tvoří v duchu Art brut.

Benny Zilbermann
53815. Autoportrét VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:17.12.2020 22:28:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč