Beneš - Parník v přístavu

Olej na plátně. 30x40 cm Signováno vpravo dole Beneš 1926. Rámováno.

Beneš
302256. Parník v přístavu
Dražba ukončena:20.11.2019 20:05:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč limit (20.11.2019 12:21:58) 5215
600 Kč 19.11.2019 19:55:14 1101