Beneš Knüpfer - Odpočinek na terase a Pěkná služebná

Kresba, 2x 17x12 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám i papír mírně poškozeny.

Pozn.: Vzadu přípis o získání díla z pozůstalosti Beneše Knüpfera.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1844 - 1910

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
106661. Odpočinek na terase a Pěkná služebná
Dražba ukončena:10.12.2023 20:45:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč