Olej na plátně, 60x74 cm. Signováno vpravo dole Beneš Knüpfer. Rámováno.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Pozdější ateliérová signatura. Jedná se o práci z pozdního období autora.
Nejdelší strana: 83 cm
o autorovi: 1844 - 1910
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč