Beneš Knüpfer - Adamité

Olej na kartonu, 26x20 cm, monogramováno vpravo dole BK, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu ověření pravosti - Jiří Karásek ze Lvovic. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Autentičnost malby a podpisu prověřena akademickým malířem a restaurátorem Martinem Martanem.

o autorovi: 1844 - 1910

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč

8625. Adamité
Dražba ukončena:29.03.2017 18:23:00
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:30 000 Kč