Olej na kartonu, 26x20 cm, monogramováno vpravo dole BK, rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu ověření pravosti - Jiří Karásek ze Lvovic. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Autentičnost malby a podpisu prověřena akademickým malířem a restaurátorem Martinem Martanem.
o autorovi: 1844 - 1910
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč