Belgie před rokem 1980 - Revolver Lefaucheux

Délka: 20 cm. Ráže 9 mm. Značeno KL s korunkou v.č. 63810.

Pozn.: Mírně poškozeno. Chybí vytlačovač nábojnic.

Belgie před rokem 1980
76743. Revolver Lefaucheux
Dražba ukončena:12.05.2022 22:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč