Belgie, 2. polovina 20. století - Závěsný talíř s motivem jízdy na koňském povozu

Keramika, průměr 39 cm. Značeno Boch Belgium.

Pozn.: Mírně poškozeno.

111299. Závěsný talíř s motivem jízdy na koňském povozu
Dražba ukončena:04.02.2024 21:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 04.02.2024 20:59:34 13601
500 Kč 03.02.2024 12:54:39 13222