Běla Kašparová Riegrová - Portrét dámy s perlovým náhrdelníkem

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 66x50 cm. Signováno vlevo dole. Rám, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1901 - 1967
Narodila se ve Vysokém Mýtě. Studovala AVU v Praze. Vyučovala kreslení na gymnáziu. Ve své tvorbě se věnovala hlavně figurální malbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 110 000 Kč.

65226. Portrét dámy s perlovým náhrdelníkem
Dražba ukončena:30.09.2021 22:53:59
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč