Běla Kašparová Riegrová

62276. Dvě ženy v krajině

popis: Olej na plátně, 116x95 cm. Signováno vlevo dole Běla Kašparová 33. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1901 - 1967
Narodila se ve Vysokém Mýtě. Studovala AVU v Praze. Vyučovala kreslení na gymnáziu. Ve své tvorbě se věnovala hlavně figurální malbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 110 000 Kč.

dražba ukončena: 28.07.2021 19:18:13

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 75 000 Kč