Běla Kašparová Riegrová - Dvě ženy v krajině

Olej na plátně, 116x95 cm. Signováno vlevo dole Běla Kašparová 33. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1901 - 1967
Narodila se ve Vysokém Mýtě. Studovala AVU v Praze. Vyučovala kreslení na gymnáziu. Ve své tvorbě se věnovala hlavně figurální malbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 110 000 Kč.

62276. Dvě ženy v krajině
Dražba ukončena:28.07.2021 19:18:13
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:75 000 Kč