Olej na kartonu, 16x13 cm. Signováno vpravo dole B. Sokiranský. Rámováno.
Nejdelší strana: 19 cm
o autorovi: Malíř, profesor v Ostravě – Mariánských Horách, majitel ateliérů na malování kopií starých holandských mistrů, žánrových scén, zátiší a dekorativní malby.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč