Bedřich Petrovan

63203. Akt

popis: Kvaš, 60x43 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 36 000 Kč.

dražba ukončena: 01.08.2021 20:28:33

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 800 Kč