Bedřich Oždian

302857. Pražský most

popis: Olej na překližce. 50x60 cm. Signováno vpravo dole B. Oždian. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 26.12.2019 20:04:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 23.12.2019 10:50:35 2443