Bedřich Horálek - Vysoký Chlumec

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole B. Horálek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1913 - 1981

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 27 000 Kč

84865. Vysoký Chlumec
Dražba ukončena:09.10.2022 20:46:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč