Bedřich Horálek - Vyšehrad

Olej na desce, 24x35 cm. Signováno vpravo dole B. Horálek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 52 cm

o autorovi: 1913 - 1981

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 27 000 Kč

89496. Vyšehrad
Dražba ukončena:05.02.2023 20:21:40
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč