Bedřich Horálek - Rákosí u rybníka

Olej na sololitu, 24x35 cm. Signováno vpravo dole B. Horálek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1913 - 1981

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 27 000 Kč

65482. Rákosí u rybníka
Dražba ukončena:19.09.2021 21:22:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč