Bedřich Horálek - Kytice

Olej na kartonu, 70x50 cm. Signováno vlevo dole B. Horálek. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1913 - 1981

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 27 000 Kč

116384. Kytice
Dražba ukončena:26.05.2024 20:29:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč