Bedřich Horálek - Chrám sv. Mikuláše

Olej na sololitu, 65x80 cm. Signováno vpravo dole B. Horálek. Rámováno.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1913 - 1981

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 27 000 Kč

112124. Chrám sv. Mikuláše
Dražba ukončena:25.02.2024 20:14:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč