Bedřich Hoffstädter - Rodina

Litografie, 25x36 cm. Signováno tužkou vpravo dole s věnováním Bedřich Hoffstädter 42. Pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 56 cm

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1910 - 1954
Narodil se v Trenčíně. Studoval na Ukrajinské akademii a pak na AVU u prof. W. Nowaka. V jeho tvorbě se objevují válečné a protiválečné motivy z protektorátní Prahy, též žánrové a sportovní motivy. Po návratu do Bratislavy maloval krajiny Liptova, Oravy, Horehroní.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

96075. Rodina
Dražba ukončena:04.06.2023 21:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 02.06.2023 15:10:40 11783