Litografie, 25x36 cm. Signováno tužkou vpravo dole s věnováním Bedřich Hoffstädter 42. Pasparta, sklo.
Nejdelší strana: 56 cm
Pozn.: Papír mírně poškozen.
o autorovi: 1910 - 1954
Narodil se v Trenčíně. Studoval na Ukrajinské akademii a pak na AVU u prof. W. Nowaka. V jeho tvorbě se objevují válečné a protiválečné motivy z protektorátní Prahy, též žánrové a sportovní motivy. Po návratu do Bratislavy maloval krajiny Liptova, Oravy, Horehroní.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč