Bedřich Hoffstädter - Akvárium

Olej na plátně, 57x47 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1910 - 1954
Narodil se v Trenčíně. Studoval na Ukrajinské akademii a pak na AVU u prof. W. Nowaka. V jeho tvorbě se objevují válečné a protiválečné motivy z protektorátní Prahy, též žánrové a sportovní motivy. Po návratu do Bratislavy maloval krajiny Liptova, Oravy, Horehroní.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč

doporučujeme
117208. Akvárium
Zbývá:5 dnů, 16 hodin
Konec dražby:26.06.2024 20:17:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč

3 100 Kč 07.06.2024 17:44:13 6589
3 000 Kč 05.06.2024 19:39:03 10207