Bedřich Feigl - V zálivu

Olej na plátně fixovaném na lepence, 64x93 cm. Signováno vlevo dole Feigl. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1884 – 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 360 000 Kč

22755. V zálivu
Dražba ukončena:27.09.2018 21:00:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:27 000 Kč