Bedřich Feigl - V parku

Akvarel, 23x16 cm, signováno vpravo dole Feigl. Rám, sklo.

o autorovi: 1884 – 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 360 000 Kč

31666. V parku
Dražba ukončena:15.05.2019 20:37:25
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 900 Kč