Bedřich Feigl - Stromy u vody

Kombinovaná technika, 27x39 cm. Signováno vpravo dole Feigl. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1884 – 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 360 000 Kč

97806. Stromy u vody
Dražba ukončena:18.06.2023 21:50:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč