Bedřich Feigl - Pohled na mořský záliv

Olej na dřevu, 45x58 cm. Signováno vpravo dole Feigl. Rám.

o autorovi: 1884 – 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 360 000 Kč

17544. Pohled na mořský záliv
Dražba ukončena:29.03.2018 20:35:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:32 000 Kč