Bedřich Feigl - Na periferii

Kresba, 20x27 cm. Signováno vpravo dole Feigl 1916. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám i pasparta mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 41 cm

o autorovi: 1884 – 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 360 000 Kč

108880. Na periferii
Dražba ukončena:10.01.2024 21:20:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč