Bedřich Feigl - Městské zákoutí

Akvarel, 35x25 cm. Signováno vpravo dole Feigl, papír nalepený na kartonu.

o autorovi: 1884 – 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 360 000 Kč

19193. Městské zákoutí
Dražba ukončena:17.05.2018 18:29:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 300 Kč