Bedřich Feigl - Krajina s řekou

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 58x60 cm. Signováno vlevo dole Feigl. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 69 cm

o autorovi: 1884 – 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 360 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem doporučujeme
87815. Krajina s řekou
Dražba ukončena:15.12.2022 20:41:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč