Bedřich Feigl - Dům za stromy

Olej na kartonu, 32x39 cm, signováno vpravo dole Feigl, rám.

o autorovi: 1884 – 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 360 000 Kč

13865. Dům za stromy
Dražba ukončena:26.10.2017 21:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč