Bedřich Feigl - Dům u lesa

Olej na plátně, 24x33 cm. Signováno vlevo dole Feigl 10. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1884 – 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 360 000 Kč

29156. Dům u lesa
Dražba ukončena:28.02.2019 20:32:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč