Bedřich Feigl - Cesta lesem

Olej na plátně, 48x61 cm. Signováno vpravo dole Feigl. Rám.

o autorovi: 1884 – 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 360 000 Kč

20577. Cesta lesem
Dražba ukončena:31.05.2018 21:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč