Bedřich Feigl - Městečko nad mořem

Olej na plátně, 58x73 cm, signováno vpravo dole Feigl, rám.

1884, Praha - 1965, Londýn

5621. Městečko nad mořem
Dražba ukončena:29.09.2016 20:18:21
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:34 000 Kč