Bedřich Černý - Z Malé strany

Kvaš, 83x57 cm. Signováno vpravo dole Bedřich Černý. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889-1967
Vystudoval pražskou UMPRUM u prof. Maška a speciální školu prof. Pirnera na AVU. Věnoval se hlavně akvarelovým malbám, zobrazoval zejména motivy ze Staré Prahy a vnitřky chrámů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč

27293. Z Malé strany
Dražba ukončena:31.01.2019 18:27:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 400 Kč