Bedřich Černý - V lipovém dolíčku u Vráže

Akvarel, 31x31 cm, signováno vpravo dole B. Černý, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889-1967
Vystudoval pražskou UMPRUM u prof. Maška a speciální školu prof. Pirnera na AVU. Věnoval se hlavně akvarelovým malbám, zobrazoval zejména motivy ze Staré Prahy a vnitřky chrámů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč

8258. V lipovém dolíčku u Vráže
Dražba ukončena:23.02.2017 19:16:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 23.02.2017 17:21:57 2430