Bedřich Černý

62061. Svatý Mikuláš

popis: Olej na kartonu, 87x60 cm. Signováno vpravo dole Bedřich Černý. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen, karton zvlněn.

o autorovi: Narodil se ve Vídni roku 1889. Vystudoval pražskou UMPRUM u prof. Maška a speciální školu prof. Pirnera na AVU. Věnoval se hlavně akvarelovým malbám, zobrazoval zejména motivy ze Staré Prahy a vnitřky chrámů

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč

dražba ukončena: 25.07.2021 20:40:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč