Bedřich Černý - Svatý Mikuláš

Olej na kartonu, 87x60 cm. Signováno vpravo dole Bedřich Černý. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen, karton zvlněn.

o autorovi: 1889-1967
Vystudoval pražskou UMPRUM u prof. Maška a speciální školu prof. Pirnera na AVU. Věnoval se hlavně akvarelovým malbám, zobrazoval zejména motivy ze Staré Prahy a vnitřky chrámů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč

62061. Svatý Mikuláš
Dražba ukončena:25.07.2021 20:40:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč