Bedřich Černý - Na cestě

Akvarel, 70x50 cm. Signováno vpravo dole B. Černý. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 77 cm

o autorovi: 1889-1967
Vystudoval pražskou UMPRUM u prof. Maška a speciální školu prof. Pirnera na AVU. Věnoval se hlavně akvarelovým malbám, zobrazoval zejména motivy ze Staré Prahy a vnitřky chrámů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč

92908. Na cestě
Dražba ukončena:02.04.2023 20:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč