Bedřich Blažek - Zimní krajina

Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vlevo dole Blažek B. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1901, Veltruby - 1960, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

60868. Zimní krajina
Dražba ukončena:30.06.2021 22:25:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 30.06.2021 22:20:24 8788
1 000 Kč 30.05.2021 16:15:28 741