Bedřich Blažek

60868. Zimní krajina

popis: Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vlevo dole Blažek B. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1901, Veltruby - 1960, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

dražba ukončena: 30.06.2021 22:25:24

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč

1 100 Kč 30.06.2021 22:20:24 8788
1 000 Kč 30.05.2021 16:15:28 741