Olej na kartonu,
Nejdelší strana: 45 cm
Olej na kartonu, 36x28 cm. Signováno vlevo dole Blažek B. 35. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1901, Veltruby - 1960, Praha
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč