Olej na kartonu, 58x78 cm, rám, zaskleno, signováno vpravo dole. Pozn.: Na rámu mosazný štítek se jménem autora 1901 Veltruby, 1960 Praha Soukromý žák Blažíčka a Radimského. Malíř Kolína a okolí.