Bayer

14605. Večírek

popis: Akvarel, 53x40 cm, signováno vpravo dole Bayer 1958, rám, zaskleno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 29.11.2017 20:22:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč limit (19.11.2017 12:57:10) 1277