Bauer - Konvolut 8 grafických listů - Pražské motivy

Lepty, cca od 14x15 do 25x16 cm. Všechny signovány vlevo dole tužkou Bauer. Rámy, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Bauer
75598. Konvolut 8 grafických listů - Pražské motivy
Dražba ukončena:03.04.2022 21:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč