Bartoš

303967. Vesnická stavení

popis: Pastel, 28x36 cm. Signováno vpravo dole Bartoš. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 09.03.2020 20:10:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč limit (05.03.2020 10:33:02) 2410