Bárta - Motiv z Nessebaru

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole Bárta 61. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

35358. Motiv z Nessebaru
Dražba ukončena:26.09.2019 20:45:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 100 Kč