Bargot

19664. Zátiší s hrozny a ovocem

popis: Olej na plátně, 46x55 cm. Signováno vpravo dole Bargot. Rám.

Pozn.: Mírně poškozeno, plátno protrženo.

dražba ukončena: 25.04.2018 20:24:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 25.04.2018 19:51:07 3261
500 Kč 30.03.2018 17:41:28 831