Barbora Rožičová - Růžové myšlenky

Akryl na plátně, 60x60 cm. Signováno vpravo dole B. Rožičová. Nerámováno.

o autorovi: 1993

Barbora Rožičová
59841. Růžové myšlenky
Dražba ukončena:26.05.2021 20:47:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč